منو اصفهان ، شاهین شهر ، خیابان عطار ، نبش فرعی 5 شرقی ، مجتمع اسمان - تلفن : 45321004 - 031
کلینیک آپادانا

P R P

P R P یک فرآورده خونی به معنای پلاسمای غنی از پلاکت است :

* خون شامل گلبول های قرمز و سفید و پلاکت می باشد

* تعداد پلاکت در خون انسان 150 تا 400 هزار در هر میلی متر است که در روز زیاد و در شب کاهش می یابد ، پس از کار سنگین بدنی تعداد پلاکت در خون انسان بین 3 تا 5 برابر بیشتر می شود .

* پلاکت نقش برجسته و مهمی در فعالسازی فرایندها و تولید فاکتورهای رشد و پروتئین های خاص دارند که باعث تقسیم سلولی در رشد سلولهای بنیادی مزانشیمی و تولید فیبروبلاست و کلاژن می گردد .

* هر پلاکت دارای 50 تا 80 گرانول است که حاوی فاکتورهای رشد ( منجمله فاکتور رشد اپیدرمال و فاکتور رشد اندو تلیال عروق و فاکتور رشد سلول های اپی تلیل مخصوص رشد فولیکول مو ) می باشد .

* بسیاری از مشکلات زیبایی نظیر چین و چروک ها ، خطوط و غیره حاصل پروسه پیری و کاهش کلاژن ، الاستین ماتریکس بین سلولی ، فیبر و بلاستها و چربی در لایه های پوست است ، این پروسه قوام ، شکل ، حجم ، صافی و قابلیت ارتجاعی پوست را کاهش داده و در نهایت به شکل گیری انواع زیبایی ، چین و چروک و خطوط پیری پوست می شود .

کاربرد PRP در رفع مشکلات پوست :

* رفع چین و چروک ناشی از افزایش سن و چین و چروک های دینامیک

* رفع اسکار آکنه جای جوش و سالک و زخم های ناشی از بریدگی ، سوختگی

* پر کردن خطوط اخم و خنده

* رفع پف و تیره گی دور چشم

* برجسته کردن لب و گونه

کاربرد PRP در رویش و تقویت مو :

PRP به عنوان یک عامل موثر در تحریک رویش مجدد مو تقویت رشد مو خصوصاً موهای کرکی شده و ریز موثر می باشد و باعث افزایش ضخامت موهای نازک شده میگردد

کاشت مو :

* بعد از کاشت مو می توان ، با تزریق PRP در فواصل چهار ماهه روند رشد و تقویت فولیکول موهای منتقل شده را تسریع بخشید .

طاسی سر :

* استفاده PRP در طاسی سر میتواند موجب رویش مجدد و طبیعی مو در مناطق طاس پوست سر شود .


آدرس مطب : اصفهان ، شاهین شهر ، خیابان عطار ، نبش فرعی 5 شرقی ، مجتمع اسمان
تلفن : 45321004 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
پلاسما جت (پلکسر پلاس )پلاسما جت (پلکسر پلاس )

بارش الکترونی از پلاسما (گاز یونیزه حاوی مقادیر زیادی الکترون آزاد) به بدن انسان، گرمای زیادی را به طور کانونی بر روی سطح پوست منتقل می کند که باعث می شود . . . ... ادامه مطلب

میکرونیدلینگمیکرونیدلینگ

ميكرونيدلينگ ،موثرترین روش جوانسازی و ترمیم پوست میباشد. میکرونیدلینگ با تحریک کلاژن سازی باعث ترمیم ساختار و عملکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته می گردد. ... ادامه مطلب

کربوکسی تراپیکربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی یا درمان با استفاده از گاز کربن دی اکسید از جمله روش‌های پرطرفدار و فراگیر جوانسازی پوست در دنیا است. قدمت این روش درمانی به دهه‌ی ۱۹۳۰ میلادی باز می‌گردد. ... ادامه مطلب

کلینیک آپادانا

امروزه کاشت مو طبیعی یا همان پیوند مو یک عمل بدون ریسک و پر طرفدار شناخته شده در دنیا است. افزایش ریزش مو به دلایل گوناگون و جستجوی راه حل برای داشتن موهای پرپشت، بازار کاشت موی طبیعی سر و.. را داغ کرده است.

تصمیم به کاشت مو، یک تصمیم مهم و کلیدی است. بهتر است فرد پیش از کاشت یا ترمیم مو از آمادگی کافی برخوردار باشد، چرا که کاشت مو بسیار حساس است و اگر به درستی صورت نگیرد و با روش های سنتی و غیر تخصصی انجام شود می تواند منجر به ریزش مجدد مو شود ، علاوه بر آن تاثیر بدی در روحیه آن فرد بگذارد. به همین منظور باید قبل از کاشت مو ، اطلاعات کافی از روش های مختلف کاشت موی سر داشته باشید.


طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465